למה כדאי לקחת יועץ משכנתאות

למה כדאי לקחת יועץ משכנתאות


חיסכון של הרבה כסף במשכנתא


לקיחת משכנתא היא כמעט תמיד העסקה הגדולה ביותר שמשפחה בישראל עושה. האם אתם יודעים מה זו ריבית פריים או ריבית משתנה ?  הצמדת תשלומים למדד ? לוח שפיצר ?

כאשר אתם רוצים לתפור חליפה לפי מידותיכם תלכו לחייט ככה גם בתהליך לקיחת משכנתא רצוי לקחת יועץ משכנתאות חיצוני אשר יוכל להתאים את מסלולי המשכנתא אליכם.

התאמת מסלולי המשכנתא לצרכים של הלקוח, בחירה נכונה של תמהילי המשכנתא והכרת השטח יחסכו לכם עשרות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא.


שקט ובטחון בתהליך לקיחת המשכנתא


לקיחת משכנתא יכול להיות תהליך מורכב ובירוקרטי הכרוך באיסוף ניירת רב וריצות לבנקים.

תהליך ייעוץ משכנתא מתחיל משיחת היכרות עם הלקוח בה יועץ המשכנתא מבין את צרכי הלקוח, אופי העסקה, יכולות המימון של הלקוח ועוד פרמטרים רבים שישפיעו על אופי בניית תמהיל המשכנתא עבור הלקוח. לאחר מכן נגדיר את הצרכים והרצונות של שהלקוח כגון: גובה ההחזר החודשי, רמת סיכון, גמישות לפירעון מוקדם ועוד...

הגשת בקשה לאישור עקרוני ובניית תמהיל משכנתא. 

ליועץ משכנתא שמטפל בעשרות תיקי משכנתא בשנה יש כח קניה גדול בהרבה מלווה בודד שלוקח משכנתא אחת או שתיים כל חייו, הבנק שלוקח זאת יעדיף לתת ליועץ משכנתא אטרקטיבית מאשר אם היה מגיע לקוח בודד לעסקה אחת ולכן הבנק נותן תנאים טובים ומשופרים בהרבה ללקוחות של יועצי משכנתאות וכאן בא לידי ביטוי כח הקניה של קבוצה ע"י שימוש ביועץ המשכנתאות.

ניהול משא ומתן נכון מול הבנקים השונים: היועץ מגיש בקשה למשכנתא לכמה בנקים ומנהל איתם משא ומתן. ניהול המו"מ על הריבית נעשה בהתאם לתמהיל הנבחר ולא בהתאם לריבית הנמוכה ביותר. 

יועץ המשכנתא ייתן גם מענה לחלק הטכני של לקיחת המשכנתא. איסוף והגשת מסמכים לבנק, טיפול במסמכי שמאות, ביטוח משכנתא ועוד.

יועץ המשכנתא יעשה לנו סדר בראש ויסביר לנו נושאים בסיסים לאורך כל התהליך. הסבר על מסלולי המשכנתא שנבחרו, הריביות, עמלות פרעון מוקדם וכך יעניק לנו  את תחושת הביטחון בלקיחת המשכנתא שיכולה לעלות לנו בהרבה מאוד כסף ולחסוך לנו את תהליך הלמידה וההתמקצעות בנושא לקיחת משכנתא.

יועץ משכנתאות של הבנק לעומת יועץ משכנתאות פרטי


לכל יועץ משכנתאות של הבנק יש את היעדים שאליהם הוא צריך להגיע מבחינת הענקת אשראי ומשכנתאות והוא מקבל את שכרו מהבנק בו הוא עובד. היועץ בבנק מייצג את מדיניות הבנק שלו בלבד ומחויב לנהליה והוא למעשה איש המכירות של הבנק. במקביל לבנק יש את יעידיי הרווחיות שלו. זאת הסיבה שהיועץ בבנק לא ייתן ללווה את התנאים והריביות האופטימליים ולא יבנה ללווה את תמהיל המשכנתא שיתאים לצרכיו האישיים.

לעומת זאת יועץ משכנתאות פרטי אשר מייצג אתכם מול הבנק דואג עבורכם שתקבלו את המשכנתא הזולה והמתאימה ביותר עבור הצרכים האישיים שלכם. היועץ הפרטי רואה תמונה רחבה וכוללת של האפשרויות השונות. היועץ הפרטי עובד מול כמה בנקים למשכנתאות ולא רק בבנק ספציפי. ליועץ משכנתאות פרטי יבנה עבורכם משכנתא אופטימאלית כאשר שיקוליו בבניית תמהיל המשכנתא שלכם היא לא רק ההחזר החודשי המידי אלא שיקול ארוך טווח ומותאם אישית לפי רמת סיכון, תחנות יציאה, עלות כוללת של המשכנתא ועוד.

להשארת הודעה ליועץ משכנתא מומלץ
       

                      

Coi בניית אתרים
דף הבית טלפוןwaze פייסבוק